Publikováno Napsat komentář

Nové podložky s pravdou, co je tam někde venku

Nové podložky s pravdou, co je tam někde venku

Není pochyb o tom, že se první díl série X-COM, tedy X-COM: Defense, v našich končinách známý též jako UFO: Enemy Unknown, v budování atmosféry a celkového stylu těžce inspiroval jak sérií X-Files, tak v celou tou konspirační UFO mánii, která v letech devadesátých kulminovala. Už jen těch knížek o pitvách mimozemšťanů, co si mohl člověk v Levných knihách pořídit. Fake news v době předinternetové 🙂

No a já jsem se na oplátku při tvorbě kulaté XGLOBE podložky lehce inspiroval oním UFEM. A těmi Akty X vlastně též 🙂 Motiv na podložku tohoto tvaru se mi hledal obtížně, ale nakonec jsem velmi spokojen, tohle je dle mého skromného názoru dobré. Však už taky pár kousků letělo do světa 😉 Všimněme si drobného detailu, že základna ozbrojeného odporu proti mimozemským silám je umístěna kamsi do středu České republiky 🙂 Nepříliš výhodné postavení, spousta sestřelených emzáckých talířů skončí v moři, ale co naplat, s první základnou jsem vždy začínal zde.

Technická: protože v tiskárně mají taky trochu rock’n’roll, dorazily podložky ve dvou tloušťkách – cca 2mm a 4mm. Než to náhodně házet do krabic, jak mi to padne do ruky, dal jsem varianty na výběr, můžete si tak zvolit tloušťku, kterou preferujete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *